Flos

Rybář pod hradem

olej, karton, 23,5 x 33,5 cm, sign. PD Flos, rám, při levém okraji bělejší skvrnky, při spodním okraji patrné dírky po špendlících

ID: 249543

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2023 21:52

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu