Josef Liesler (1912-2005)

Vlasy

litografie, 1979, 16,3 x 8,2 cm, sign. DU Liesler 79

ID: 249632

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2021 21:42

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu