Veronika Palečková (1962)

Strážkyně tajemství

litografie, 69,7 x 53,7 cm, sign. PD Veronika Palečková, č. 4/50

žákyně F. Buranta, L. Čepeláka, členka SČUG Hollar

ID: 250052

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 16:53

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)