Rudolf Hanych (1906-1994)

olej, plátno, 51 x 66 cm, sign. LD R. Hanych, blindrám, na zadní straně záruční list Salonu Výtvarného Umění, Praha I., Konvitská 291 z roku 1940

žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka

ID: 250192

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2020 19:15

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu