Jaroslav Novák (1914-1984)

Molitorovský zámeček

olej, plátno, 1943, 47 x 61 cm, sign. PD JarNov 43, rám, rám poškozen

ID: 250406

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 04. 2023 15:10

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu