Učitel národů
litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír
ID: 250678
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:17
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)