Jindřich Mahelka (1919-1990)

Práce na poli

litografie, 13,8 x 21 cm, sign. PD J. Mahelka

ID: 250797

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

Plánované ukončení: 08. 04. 2024 16:30

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)