Jaroslav Novák

litografie, 1967, 23,3 x 12 cm, sign. PD JarNov 67, č. 19/20

ID: 250812

Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 01. 2023 15:16

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)