Jiří Bouda (1934)

Vysoký Chlumec

litografie, 1975, 7,3 x 18,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 75

ID: 250825

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 08. 2023 15:12

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)