Na Vltavě
tužka, akvarel, papír, 1942, 16,8 x 23,5 cm, sign. PD B. Ullrych 42, pasparta
ID: 250985
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 21:14
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
ID: 250985
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)