Rudolf Václavík (1898-?)

studium na akademii ve Vídni; malíř; zabýval se malbou měst, především maloval Prahu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)

Jelen v říji

akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození

Antiqari.at Radhošťská

studium na akademii ve Vídni

ID: 252234

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:08

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)