Josef Dlabal (1920-2004)

Mnichov

olej, karton, 15 x 14,5 cm, sign. PD J Dlabal

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 255058

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 21:20

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu