Mikoláš Axmann (1955)

Réva

litografie, 2014, 19 x 13,4 cm, sign. PD Mikoláš Axmann 2014, č. 39/47

studium na SOŠ - výtvarný obor v Praze, žák L. Čepeláka na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar a Corpora Spiritus

ID: 256200

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 20:32

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu