Lucie Jiříčková (1970)

Kašpárek

litografie, 1984, 54 x 38 cm, sign. LD Lucie 84, v rozích mimo tisk mírně pokrčený papír

ID: 257050

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:15

Aktuální cena: 150 CZK (7 €)