Jan Hrnčárek (1918)

Průmyslové město v podhůří

litografie, 28,5 x 63 cm, sign. PD J. Hrnčárek, mimo tisk mírně natržený a zažloutlý papír

ID: 257051

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:11

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)