Neškodná

Pouto

litografie, 1999, 49 x 44,2 cm, sign. PD Neškodná 1999, 45839

ID: 257052

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:50

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)