Lenka Dvořáková (1954)
litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)