Lenka Dvořáková (1954)

Mouchy

litografie, 49 x 32,5 cm, sign. PD Dvořáková L., autorský tisk

ID: 257055

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 25. 04. 2024 16:51

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)