Bohumila Letochová

Zatmění slunce

litografie, 2000, 59,5 x 43,5 cm, sign. PD Bohumila Letochová 2000, 29/30

ID: 257056

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:06

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)