Petra Straková

Figurky

litografie, 2000, 65 x 49,5 cm, sign. PD Straková Petra 2000, autorský tisk, při levém horním okraji mimo tisk natržený papír

ID: 257057

Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

Plánované ukončení: 25. 04. 2024 17:21

Aktuální cena: 50 CZK (3 €)