Jaroslav Trinkmoc

autor je krajinář z Mařákovy školy, působil ve 20. - 50. letech v oblasti kolem Lázní Bělohrad

Vrby u rybníka

olej, karton, 25,5 x 35,5 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, malba mírně zašpiněna

ID: 257128

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2023 18:16

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu