Josef Liesler (1912-2005)

Liesler

tisk, plakát, 1966, 67 x 46,3 cm, sign. DU Liesler 66, plakát k výstavě v Galerii Dílo, Gottwaldov, květen-červen 1966, při okrajích poškozený papír

ID: 257343

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 10. 02. 2022 19:52

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)