Zuzana Oberthorová - Popelková (1949)

Růže

litografie, 1974, 42 x 29 cm, sign. DU Z. Oberthorová 74, pasparta, 96/100

studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

ID: 257883

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2024 18:48

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu