Milada Kazdová (1911-2001)

olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám

Provenience: z pozůstalosti Milady Kazdové

ID: 259219

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18

Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)