olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám
Provenience: z pozůstalosti Milady Kazdové
ID: 259219
Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)