Múzy

olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

ID: 259887

Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:03

Aktuální cena: 701 CZK (30 €)