Vratislav Ševčík (1953)

Vesmírná odysea

litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem

žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

ID: 259981

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 10. 2023 21:18

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)