U rybníka

olej, plátno, karton, 13 x 24 cm, rám

ID: 260164

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 10. 2022 15:04

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)