Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Pohled na Karlův most a Pražský hrad

tisk, 7,6 x 9 cm, sign. PD Fleissig, lehce zašpiněný papír

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 260479

Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2023 14:54

Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu