Josef Dlabal (1920-2004)

Zasněžená krajina

olej, papír, 9,4 x 12,6 cm, sign. PD J. Dlabal

Antiqari.at Radhošťská

maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

ID: 262073

Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 18:52

Aktuální cena: 600 CZK (25 €)