Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Stará Olomouc

linoryt, 11,9 x 12 cm, sign. PD VFleissig

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 262543

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 12. 2023 15:20

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)