A. Širúček

Lesní cesta

olej, karton, 1920, 17,5 x 27 cm, sign. PD A. Širúček 1920, rám

ID: 262645

Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 22:46

Aktuální cena: 220 CZK (10 €)