Roubal

Bečva

akvarel, papír, 1955, 22,8 x 32 cm, sign. LD Roubal 55, rám, vypadává z rámu, rám mírně otlučen

ID: 262677

Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2023 20:08

Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu