Josef Hrubý

Na parapetu

dřevoryt, 1926, 6,6 x 4,4 cm, sign. PD J. Hrubý 1926, rám, v desce značeno PD H, zažloutlá pasparta, na rámu oděrky

Antiqari.at Radhošťská

ID: 262687

Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:32

Aktuální cena: 160 CZK (7 €)