Povoz s koněm

akvarel, papír, 1943, 22,5 x 31 cm, sign. LD 43, lehce zažloutlý papír, papír na pravém okraji lehce ušpiněn s dvěma menšími skvrnkami

ID: 263642

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 08. 2023 21:14

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)