Chrám sv. Víta
lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený
Antiqari.at Radhošťská
žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 264695
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:50
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)