Vladislav Röhling (1878-1949)

Chrám sv. Víta

lept, 1945, 37 x 32,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, LD značeno v desce Röjling 45, zvlněný papír, místy skvrnky, rám otlučený

Antiqari.at Radhošťská

žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

ID: 264695

Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 18:50

Aktuální cena: 800 CZK (34 €)