Vítězslav Fleissig (1892-1955?)

Koupel - návrh na exlibris

tužka, papír, 1952, 7,8 x 5,8 cm, sign. PD Flessig 1952

Provenience: provenience: z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga

ID: 266628

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 10. 2022 15:22

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)