Barevnou uličkou

litografie, 10,8 x 12,1 cm, sign. PD, pasparta

ID: 266882

Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2023 19:28

Aktuální cena: 170 CZK (8 €)