Jiří Načeradský (1939-2014)

Kudlanka

litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. LD Načeradský 2009

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 266905

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 06. 2023 18:56

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu