Josef Liesler (1912-2005)

Pod Karlovým mostem

litografie, 35,2 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, mírně zažloutlý papír grafiky i pasparty, rám mísrty odštípnutý

Antiqari.at Radhošťská

ID: 267289

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 19:22

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)