Aleš Lamr (1943-2024)

litografie, 29,6 x 21 cm, sign. NU A. Lamr, autorský tisk

ID: 267654

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 18:40

Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)