Oldřich Kulhánek (1940-2013)

Kniha výkřiků

litografie, 1986, 15,3 x 13 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 86, LH Originální tisk litografie /1986 /28/5, PH Oldřich Kulhánek / A00226/Q34/.

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 267837

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 12. 2022 18:24

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu