Květoslava Fulierová (1932)

Cirkus ´82

litografie, 1981, 15,3 x 12 cm, sign. PD Květa Fulierová 1981, 55/100, ze souboru Cirkus ´82, 50. kusů originálních grafických listů

ID: 267858

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:35

Aktuální cena: 250 CZK (11 €)