Ludmila Mazancová (1944)

Masopust

akvarel, tuš, papír, 22,3 x 17,6 cm, sign. PD Mazancová, pasparta, pasparta zašpiněná

Antiqari.at Radhošťská

ID: 268056

Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 09. 2023 22:46

Aktuální cena: 200 CZK (9 €)