Emma Srncová (1942)

Potřebuji přátelé

litografie, 1993, 46 x 31 cm, sign. PD Emma Srncová, rám, autorský tisk

ID: 268668

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2023 15:20

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu