Eva Šimšíková

Tři muži v kloboukách

olej, karton, 50 x 35 cm, sign. PD, mírně poškozen

ID: 268906

Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2024 18:34

Aktuální cena: 400 CZK (17 €)