Karel Beneš (1932-2021)

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

Klaun

litografie, 1985, 12,5 x 12,5 cm, sign. UD K. Beneš 85, č. 84/200

žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 269280

Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 02. 2023 18:00

Aktuální cena: 350 CZK (15 €)