Martinek

Statek v zimě

olej, karton, 37 x 52 cm, sign. PD Martinek, rám

ID: 269980

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 14:10

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)