E. Langer

Hrad Střekov

olej, plátno, 51 x 78 cm, sign. PD E. Langer, rám, malba poškozená a zažloutlá, rám na několika místech odštíplý

ID: 270450

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2023 21:18

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)