Josef Liesler (1912-2005)

Momment Dali na břehu moře

litografie, 1977, 70 x 52 cm, sign. PD Liesler 77, č. 23/90

ID: 273745

Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 11:55

Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)