Aleš Lamr (1943-2024)

litografie, 1995, 27 x 19,2 cm, sign. PN A. Lamr 95, č. 36/55

ID: 273862

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 13:52

Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)