Fritz Pontini (1874-1912)

Ves u rybníka

akvarel, papír, 24,5 x 35 cm, sign. PD F. Pontini, rám

ID: 274186

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:36

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu